تبلیغات
ABOLFAZL VAZIRY - موج مثبت
 
ABOLFAZL VAZIRY
آسوده دلان را غم شوریده سران نیست....
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


ابولفضل وزیری
abolfazl00@yahoo.com

مدیر وبلاگ : ابولفضل وزیری
نویسندگان
نظرسنجی
نظر شما در بارهی این وبلاگ چیست
چهار گانه با محوریت سفر در زمان

1

یکی از دوستان اینترنتی و کاربلد و پرانگیزه و خوبم به نام علیرضا، تصمیم گرفتن که وبلاگ مثبت اندیشان که تیم موفقیت ایران در اینترنت هستش، دوباره فعالیت خودش رو شروع بکنه و من خیلی خوشحالم که یکی از نویسنده های این وبلاگ هستم و امیدوارم این وبلاگ بتونه به شما کمک بکنه. پس اگر سیگنال مثبت می خواید، حتما اون جا تشریف بیارید. (موج مثبت نمی ده ها، سیگنال مثبت می ده!)

2

برام خیلی جالب بود که وقتی از تفرات اول و چهارم کشوری ریاضی کنکور 88 ریاضی پرسیدم که آیا سال کنکور اینترنت می اومدن یا نه، آقای فلاحتگر، نفر اول، گفتن هر روز نیم ساعت می اومدن و جناب عباسی، نفر چهارم هم گفتن که بدون اینترنت، شب من روز نمی ش! پس می بینیم که می شه هر کاری رو انجام داد، ولی روی برنامه.

بهترین حالت اینه که به اینترنت وابسته نشد و اصلا ننیومد نت و فقط هر چند هفته، یکی دو بار سر زد. اما اگه خیلی وابسته شدیم و از این حرفا، می شه یه برنامه ریخت که توی روز، یا هر چند روز یک بار، از این ساعت مشخص تا اون ساعت مشخص توی نت بیایم و دیگه هم هر استراحتی بین مطالعه پش اومد، پا نشیم بیایم نت! فکر می کنم نت اومدن، بعد 11 تیر، درحالی که کنکور رو خوب داده باشیم، خیلی بیشتر از الآن بچسبه...

راستی، وبلاگ نفرات 1 تا 4 ریاضی 88: www.4sharif.blogfa.com

این پست جناب شایان مطمئن هم خیلی جالبه: www.mjbkonkoor.blogfa.com/post-84.aspx

3

فردا، اول اسفند 1388 هستش و 4 ماه و 10 روز تا لحظه ی شروع تلاش اصلی ما برای پرتاب به آینده ای بهتر زمان مونده. چی؟ چرا استرس می دم؟ ببین، چه من بگم، چه نگم؛ چه بشمارم، چه نشمارم؛ زمان در حال گذره و این ماه ها و روزها می گذره و فاصله ی ما از کنکور به ساعت و دقیقه و ثانیه می رسه و باید مقابلش قرار بگیریم. اصلا ولش کن بابا، بیا جور دیگه ای حرف بزنیم. یه سفر توی زمان انجام می دیم:

فرض کن با همین روش و سرعت و انگیزه و تلاشی که تا الآن درس خوندی، تا آخر جلو بری و کنکور بدی و نتایج بیاد و انتخاب رشته بکنی و با توجه به رتبه ات یه رشته و دانشگاه قبول بشی و بریو همین جور بگیر و برو جلو تا 80 سالت بشه و یه شب ساکت و آروم، روی یه صندلی، کنار شومینه، توی خونه ات بشینی و راجع به گذشته ات فکر بکنی. توی اون لحظه چه حسی داری؟ از رشته و دانشگاه و به تبع اون نحوه ی شکل گیری کار و زندگیت راضی هستی؟

اگه آره، که خیلی عالیه. ولی اگه نه، ببین توی اون لحظه چه آرزویی می کنی. چه چیزی می تونست مسیر زندگیت رو تغییر بده؟ الآن که داری این پست وبلاگ من رو می خونی، می تونی بعدش کاری رو انجام بدی که شصت و خورده ای سال بعد، ازش به نیکی یاد بکنی؟

بسم الله. خدا از اون بالا داره نگاهت می کنه و مطمئن باش اگه حرکت بکنی، دستت رو می گیره و جلو می بردت. پس راه بیفت. بدون یک اپسیلون شک...

4

20 فروردین، اولین آزمون جامع سنجش هستش و این آزمون، تا 20 اسفند فرصت ثبت نام داره. من دودلم که ثبت نام بکنم یا نه. چون با قلم چی تداخل داره و قلم چی، 20 فروردین، پیش یک رو دوره می کنه. به نظرم اگه طبق برنامه قلم چی بخونم و 20 فروردین، برم سنجش رو بدم، بد نباشه.

شبانه روز خوش، موجتون مثبت...

+ نوشته شده در  جمعه سی ام بهمن 1388ساعت 16:42  توسط امیر جوادیان 

سررسید نویسی

این چند هفته ای که سریال آشپزباشی پخش می شه، می بینیم که توی سریال، بچه های خانواده و مامانشون و آق دایی، هر کدوم یه سررسید دارن که توش می نویسن. کاری که منم گاهی اوقات انجام می دادم، اما خیلی وقته دیگه نمی نویسم. این روزا دوباره شوق و ذوق پیدا کردم که از نو شروع کنم به نوشتن. این نوشتنه، هم خوبی داره هم بدی.

بدیش این که ممکنه واسه ی آدم به صورت یه کار خسته کننده دربیاد و از روی تکلیف انجام بشه و لذتش رو از دست بده. به نظرم این نوشته ها نباید صرفا خاطره نویسی باشه. باید نتیجه گیری های روزمره و تجربیات و از این جور چیز ها هم داشته باشه. نه این که هی هر روز بنویسیم امروز صبح از خواب پاشدم و این کار رو کردم و اون کار رو کردم و...

اما کلا خیلی حال می ده بنویسی. آدم سبک میشه. قبلا فکر می کردم اگه بعدا نگاهم به نوشته های سال های قبل بیفته، حسرت آور و ناراحت کننده هستش، اما الآن این طوری فکر نمی کنم. حتی این نوشته ها می تونن خیلی جذاب و دوست داشتنی هم باشن. البته این سررسید نویسی که می گم با خاطره نویسی فرق داره.

من که از چند روز آینده سررسید نویسی ام رو شروع می کنم.

همین...

+ نوشته شده در  جمعه بیست و سوم بهمن 1388ساعت 16:7  توسط امیر جوادیان 

کارنامه 23 بهمن

فیزیک پیش رو یه غلط زدم یه درست، اما اشتباه گزینه ای زدم و هر دوتا رو غلط زدم! اما این که دلیل نشد. یه درست یه غلط یعنی چی ی ی ی ی؟!!! اصلا فیزیک پیش رو نخونده بودم!

درصدها:

دیفرانسیل:57

ریاضی پایه:22

تحلیلی:70

گسسته:20

آمار:87

فیزیک پیش: 7- !!!!!!!!!!

فیزیک 1: 88

شیمی پیش:67

شیمی 3: 37

------------------------------------

ادبیات و زبان فارسی ۳: 20

دینی 2: 57

عربی پایه:40

ادبیات پیش:47

دینی پیش:60

زبان پیش:58

زبان 3: 47

 

------------------------------------

اینم ترازها:

عمومی:5677

اختصاصی:6244

کل: 6080

+ نوشته شده در  جمعه بیست و سوم بهمن 1388ساعت 15:23  توسط امیر جوادیان 

هویجوری

سلام

گفتم یه تنوعی بدم به این پستام. همش که نمی شه مقاله و کارنامه و از این چیزا گذاشت! والا نصف اون بازی وبلاگی هم که باید از کودکی شروع می کردی و می نوشتی تا حالا رو هم نوشته بودم، ولی حسش نبود بذارمش رو وبلاگ.

از احوالات من اگر جویا شوید، یه نموره درسخون تر شدم نسبت به قبل. چقدر زود گذشت این چند ماه! ایشاالله که بقیه اش رو تا کنکور به سلامت برم جلو. (خودم قربون صدقه ی خودم می رم!) خب دیگه چی بگم؟ حرف کم اوردم والا. آخه من خیلی کم حرفم به جون شما. نه ببخشید به جون اسفندیار ر.م!

به همه ی دوستانی که همشهری جوان می خونن، توصیه می کنم تحریمش کنن. چون جدیدا بعضی جاها به شدت نامربوط می نویسه. البته با سیاست یه بوم و دو هوا می رن جلو. در هر صورت دیگه مثل قبلا نیست. شایدم دیگه من مثل قبلا نیستم!

راستی با یانا خانوم، خواهرزاده ی گرامم خیلی کیف می کنم. خیلی شیرین و دوست داشتنیه. عکسش رو بذارم رو وبلاگ؟ بذارم؟ نذارم؟ اگه چشمش نکنید و بزنید به تخته و ماشاالله بگین می ذارم! این عکسش دقیقا مال یک ماهگیشه، توی این عکس داره خمیازه می کشه: کلیک کنید

پ.ن: عکس رو خیلی بزرگ نشون می ده. وایسین تکمیل که شد خودش کوچیک می شه.

پ.ن2: زدین به تخته؟!

پ.ن3: این جا خیلی برف اومده.

پ.ن4: ببخشید اگه این پست خیلی چیزی نداشت. موجتون مثبت...

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم بهمن 1388ساعت 11:31  توسط امیر جوادیان 

انرژی درونی

آنتونی رابینز روانشناس معروف رو که می شناسید؟ تعریف می کنه که خودش یه زمانی توی فقر و نا امیدی زندگی می کرده و خیلی هم چاق بوده و زندگی براش خیلی سخت و عذاب آور بوده. اما حالا خیلی پولدار و خوشبخت و لاغره! رابینز با کتابایی که می نویسه، رازهای موفقیت و شگفت انگیز دنیا رو که کشفشون کرده به ما میگه تا ما رو خوشحال بکنه و به قول خودش این خوشحالی ما، به طرز عجیبی موج مثبت و انرژی موفقیت آمیز به سمت اون می فرسته. این هم یکی از کشفیاتشه: خوشحال کردن دیگران= دریافت موج مثبت. اما چی باعث شده تا از اون وضعیت فجیع و عذاب آور به این موقعیت جالب و عالی برسه؟

رسیدن به نقطه ی عطف

نقطه ی عطف چیه؟ لحظه ایه که ما با تمام وجود از شرایط فعلی متنفر بشیم و به یقین برسیم که باید دکمه ی stop وضعیت فعلی رو بزنیم. می شه همه چیز رو همون طوری که هستن متوقف کرد و همش رو پودر و متلاشی کنیم و از نو متولد بشیم. توی زندگی جدید هیچ "نمی شه و امکان نداره و..." وجود نداره. مگه این ما نبودیم که وقتی خدا ما رو آفرید، به خودش احسنت گفت؟ یعنی ما یک سری قابلیت ها و انرژی خارق العاده ای داریم، وگرنه قابلیت غذا خوردن و خوابیدن و ناراحتی و خوشحالی های روزمره که چندان درخور ستایش نیستن.

موفق ترین انسانی که الآن زنده است به نظرت کیه؟ تصور این که اون به سطح بالایی از پتانسیل انرژی درونیش دست پیدا کرده، اصلا درست نیست. حتی موفق ترین آدم ها هم به بخش کوچیکی از این انرژی دست پیدا کردن و باز هم فرصت فعال سازی انرژی درونی خودشون و پیشرفت رو دارند. ما عادت کردیم که انرژی درونی آزاد شده ی خودمون زیر خط فقر انرژی کل باشه و دم بر نیاریم. بیاین تا می تونیم اون قسمت از انرژی درونیمون رو که به صورت U هستش رو به K تبدیل بکنیم. موجتون مثبت...

پ.ن: از این که دیگه مثل سابق جواب همه ی نظرات رو نمی دم عذر می خوام. نزدیک شدن به کنکوره و هزار تا گرفتاری. ببخشید.

پ.ن 2: پی نوشت قبلی رو تکذیب می کنم!

+ نوشته شده در  دوشنبه دوازدهم بهمن 1388ساعت 12:15  توسط امیر جوادیان 

کارنامه 9 بهمن: بخواب کوچولو لالالالایی

دیشب یک سری مشکلات شبانگاهی پیش اومد و سبب شد تازه ساعت 00:50 به خونه برسم. زنگ موبایلم رو روی 06:00 - 06:05 - 06:10 - 06:15 - 06:16 کوک کردم. تازه این زنگ ها خودشون هم جداگانه هر 9 دقیقه یک بار تکرار می شن. به جان شما نه، به جان اسفندیار ر.م، صبح که شد هی صدای استاد شجریان می اومد که می گفت: "ببار ای بارون ببار..." و من هم ملنگانه صدای استاد رو خفه، چیز ببخشید خاموش می کردم و اصلا نمی فهمیدم چه خبره! تا این که مادر گرام ساعت 08:10 لطف کرده و ما را مطلع نمودند: "پس نمی ری قلم چی بدی؟" آخه ساعت 08:10 چی کار می شه کرد؟! من هم با قلبی سرشار از اندوه به خسبیدنم ادامه دادم...
+ نوشته شده در  جمعه نهم بهمن 1388ساعت 17:42  توسط امیر جوادیان 

تست های فرا کنکوری

سلام

جوی مهیب مرا گرفت و از خود، تعدادی تست درکردم تا طراحان کنکور دستشان بیاید که تست ناب یعنی چه:

1) اگر احساس کردید تا به الآن برای کنکور خیلی عالی کار نکرده اید و یواش یواش دارد دیر می شود، چه می کنید؟

1- با دو کف دست توان کوفت بر سر.

2- مثل چی پشیمون میشم.

3- حتما انتظار داری برم درس بخونم؟ذرشــــــک!(زرشک!)

4- به خودم میام و گذشته رو توی آینده تکرار نمی کنم.

2) اگر کنکور حذف شود:

1- آقای نیکخو و بعضی همکاراش دیگه گونی گونی از ما پول نمی گیرن.*

2- دلمان برای دکتر توکلی تنگ می شود.

3- استاد حسین احمدی دیگه کری نمی خونه.

4- دلت خوشه ها! کنکور حذف نمی شه. تو دیگه چرا گول می خوری؟

3) علی کنکوری کیست؟

1- یک کنکوریست به نام علی.

2- یک علی است به نام کنکوری.

3- کسی که از بس کنکور داد، کنکور از رو رفت.

4- هر 3 موورد صحیح است.

4) بهترین وبلاگی که تا کنون خوانده اید کدام است؟

1- آن است.

2- این است.

3- وبلاگ موج مثبت.

4- گزینه ی 3 صحیح است.

5) چرا فکر می کنی من همشهری جوان می خونم؟

1- چون معمولا همشهری جوان از این نوع تست ها می ذاره.

2- گزینه 1 صحیح است.

3- توجه شما را به گزینه ی بعدی جلب می کنم.

4- همشهری جوان باید بیاد این وبلاگ رو بخونه!


* در توانایی این عزیزان شکی نیست، ولی 50000 تومن واسه یه جلسه، خداییش مورد داره!

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم بهمن 1388ساعت 13:40  توسط امیر جوادیان 

زندگی

زندگی شستن یک بشقاب است
زندگی یافتن سکه ده شاهی در جوی خیابان است
زندگی مجذور آینه است
زندگی گل به توان ابدیت
زندگی ضرب زمین در ضربان دل ما
زندگی هندسه ی ساده و یکسان نفس هاست
هر کجا هستم، باشم
آسمان مال من است
پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین، مال من است
چه اهمیت دارد
گاه اگر می رویند
 قارچ های غربت

                                                                                          "سهراب"

زندگی شاید حس ترسیه که موقع خرید از مستخدم کودکستان دارم. حسی که وقتی مستخدم بهم یادآوری می کنه این بیسکویت باغ وحشی گرجی، 50 تومنه و من می گم اشکال نداره و اون میگه مامانت دعوات نمی کنه؟ و من با حسی سرشار از حسرت همون 35 تومن همیشگی رو برای تغذیه خرج می کنم.

شاید هم زندگی لحظه ایه که مادرم می گه: آخه عزیزم چرا همون 50 تومنی رو نخریدی؟! و من حسرت می خورم.

و شاید زندگی، اون لذت توی نگاهم وقتی که هنوز الفبایی رو یاد نگرفتم و نوشته های روی دیوار کودکستان رو می خونم و آخ که نمی دونی چه کیفی می کنم!

یاد شعری می افتم که همیشه دوست داشتم شروع خوندنش، دیرتر شروع بشه و پایان خوندنش هم دیرتر تموم بشه:

رسیدیم و رسیدیم

کاشکی نمی رسیدیم

توو راه بودیم، خوش بودیم

سوار لاک پشت بودیم...

و چه ساده هستن لحظات  عمرمون،لحظاتی که ما به خودمون سخت می گیریمش...

پ.ن: خدایا! خیلی دلم تنگه برات!

نوع مطلب : مطالب درسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 30 دی 1389
جمعه 16 آذر 1397 01:23 ق.ظ

This is nicely put! !
prescription doctor cialis buy cialis sample pack the best site cialis tablets cialis 5 effetti collaterali cialis 20 mg cut in half trusted tabled cialis softabs cialis sans ordonnance cialis patentablauf in deutschland cialis rezeptfrei canadian discount cialis
پنجشنبه 15 آذر 1397 05:56 ق.ظ

Thanks! I enjoy this!
cilas buy original cialis generic for cialis can i take cialis and ecstasy generico cialis mexico acheter du cialis a geneve cipla cialis online price cialis per pill cialis 10mg prix pharmaci only best offers 100mg cialis
چهارشنبه 14 آذر 1397 11:42 ق.ظ

Fantastic info. Kudos.
walgreens price for cialis how to buy cialis online usa chinese cialis 50 mg cialis tablets cialis prices price cialis wal mart pharmacy venta de cialis canada buying cialis in colombia cialis vs viagra cialis lowest price
چهارشنبه 14 آذر 1397 12:15 ق.ظ

Nicely put. Many thanks.
cialis tablets for sale cialis canada on line acheter cialis kamagra cialis manufacturer coupon walgreens price for cialis deutschland cialis online costo in farmacia cialis we use it 50 mg cialis dose cialis name brand cheap cialis 200 dollar savings card
سه شنبه 13 آذر 1397 01:48 ق.ظ

Useful postings. With thanks!
cialis kaufen bankberweisung cialis rckenschmerzen cialis 20 mg cost cialis taglich no prescription cialis cheap cialis coupon cialis flussig tadalafil 20 mg low cost cialis 20mg cialis 5 mg scheda tecnica
دوشنبه 12 آذر 1397 01:29 ق.ظ

You actually reported that exceptionally well.
how much does a cialis cost buy cialis online legal cialis 5 mg para diabeticos cialis taglich generic cialis pro cialis without a doctor's prescription 200 cialis coupon cialis savings card cialis side effects dangers 5 mg cialis coupon printable
یکشنبه 11 آذر 1397 12:23 ب.ظ

You suggested it really well.
cialis 05 we choice cialis pfizer india acquisto online cialis cialis coupons we choice cialis pfizer india cialis purchasing cialis kaufen bankberweisung cialis 5 mg effetti collateral cialis en mexico precio cialis generic availability
یکشنبه 11 آذر 1397 01:19 ق.ظ

You reported this really well!
costo in farmacia cialis costo in farmacia cialis ou acheter du cialis pas cher cialis free trial tadalafil 20mg tadalafil 5mg only best offers cialis use cialis for sale in europa precios cialis peru cialis vs viagra
شنبه 10 آذر 1397 12:15 ب.ظ

Thanks! A lot of data!

buy cialis uk no prescription cialis savings card cialis per paypa cialis online nederland acheter cialis meilleur pri only now cialis 20 mg 5 mg cialis coupon printable cialis prezzo in linea basso discount cialis viagra vs cialis vs levitra
جمعه 9 آذر 1397 01:25 ب.ظ

Very well voiced really. !
tesco price cialis cialis 05 no prescription cialis cheap cialis diario compra free cialis viagra or cialis price cialis best generic cialis 20mg tablets cialis bula cialis 30 day trial coupon
جمعه 9 آذر 1397 01:45 ق.ظ

Amazing advice. Regards!
buy cialis online legal viagra cialis levitra cialis prices in england cialis australia org cialis efficacit cilas generic cialis 20mg uk cialis great britain cialis side effects cialis e hiv
چهارشنبه 7 آذر 1397 01:44 ق.ظ

Kudos, Loads of forum posts.

generic cialis at walmart cialis 5 mg funziona cialis 5 mg para diabeticos cialis official site how does cialis work cialis from canada cialis vs viagra cialis purchasing cialis en mexico precio enter site very cheap cialis
پنجشنبه 19 مهر 1397 07:45 ق.ظ

Many thanks! Excellent information!
levitra generic levitra generic levitra buy levitra online vardenafil vardenafil vardenafil 20mg levitra without a doctor prescription levitra 20 mg levitra online
سه شنبه 10 مهر 1397 05:20 ق.ظ

You actually revealed it terrifically!
acheter du cialis a geneve generic cialis when can i take another cialis generic cialis levitra achat cialis en suisse cialis without a doctor's prescription cialis name brand cheap click here cialis daily uk where to buy cialis in ontario only best offers 100mg cialis
یکشنبه 8 مهر 1397 02:55 ق.ظ

You explained it effectively!
cialis sans ordonnance cialis 5 mg scheda tecnica prix de cialis cialis 5 mg schweiz venta de cialis canada import cialis generic cialis pill online cialis 20mg prix en pharmacie cialis great britain how to buy cialis online usa
جمعه 6 مهر 1397 11:43 ب.ظ

Truly tons of good advice!
cialis 20 mg cut in half cialis 20 mg best price cialis generico en mexico cialis 5 mg schweiz cialis sicuro in linea generic cialis pill online costo in farmacia cialis cialis manufacturer coupon cialis sans ordonnance import cialis
شنبه 31 شهریور 1397 05:06 ب.ظ

Nicely put, Thanks a lot!
canada drugs online canadian pharcharmy online24 canadian pharmacy viagra brand canadian pharmaceuticals stocks aarp recommended canadian pharmacies canadian pharmacies that are legit trusted pharmacy canada scam pharmacy times canadian pharmaceuticals companies legitimate canadian mail order pharmacies
چهارشنبه 28 شهریور 1397 06:43 ب.ظ

Whoa tons of excellent info.
buy online cialis 5mg tarif cialis france cialis kamagra levitra how does cialis work cialis sans ordonnance cialis efficacit price cialis wal mart pharmacy cialis 20mg preis cf cialis generic availability brand cialis generic
پنجشنبه 15 شهریور 1397 03:56 ق.ظ

Many thanks, I like it.
precios de cialis generico cialis tablets australia cialis tadalafil cialis bula brand cialis nl buy cialis online try it no rx cialis we like it safe cheap cialis usa cialis online safe site to buy cialis online
سه شنبه 13 شهریور 1397 07:44 ب.ظ

You actually revealed this superbly!
pharmacy canada best best canadian pharmacies online canadian medications online online drug store canada medications cheap canadian medications online canadian pharmaceuticals companies canada medication prices north west pharmacies canada online pharmacy canada
سه شنبه 13 شهریور 1397 04:05 ق.ظ

Many thanks! I value this!
where can i buy viagra from sildenafil generic uk where to buy viagra without a prescription buy viagra from uk buy viagra online uk viagra usa pharmacy viagra uk buy online online viagra prescription buy online viagra uk buy viagra alternative
یکشنبه 11 شهریور 1397 12:51 ب.ظ

Terrific knowledge. With thanks!
cialis 05 online cialis click now buy cialis brand cialis authentique suisse viagra vs cialis generic low dose cialis 200 cialis coupon pastillas cialis y alcoho precios cialis peru cialis 5 mg
سه شنبه 23 مرداد 1397 03:22 ق.ظ

You suggested that exceptionally well!
cheap viagra online uk where can i buy generic viagra online viagra pills buy viagra safely online can you buy viagra at cvs where to purchase viagra viagra generic viagra how to get a prescription viagra where to buy buy viagra online with a prescription
دوشنبه 22 مرداد 1397 12:43 ق.ظ

You reported that really well.
cialis prezzo di mercato cost of cialis cvs cialis vs viagra cialis sale online we choice free trial of cialis tadalafil 10 mg preis cialis 20mg schweiz fast cialis online cialis 5mg billiger cialis daily
جمعه 7 اردیبهشت 1397 07:22 ب.ظ

Nicely put, Thanks a lot.
click now buy cialis brand cialis venta a domicilio when can i take another cialis the best site cialis tablets dosagem ideal cialis overnight cialis tadalafil cialis 200 dollar savings card cialis pills boards only here cialis pills low cost cialis 20mg
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 04:57 ق.ظ

Nicely put. Thank you.
cheap online pharmacy no prescription buying viagra in china buy levitra viagra pharmacy buy online buy generic sildenafil online how to buy viagra without seeing a doctor online pharmacy online buy levitra viagra buy viagra uk cheap viagra at pharmacy
جمعه 17 فروردین 1397 08:36 ب.ظ

You said that terrifically!
buy online cialis 5mg when will generic cialis be available generic cialis soft gels cialis with 2 days delivery order generic cialis online cialis in sconto acheter cialis meilleur pri female cialis no prescription costo in farmacia cialis cialis tablets australia
دوشنبه 28 اسفند 1396 12:06 ق.ظ

You actually suggested that fantastically!
look here cialis cheap canada cialis en mexico precio cialis professional yohimbe 5 mg cialis coupon printable generic cialis levitra cialis daily new zealand cialis purchasing cialis for sale in europa cialis en mexico precio cialis professional yohimbe
چهارشنبه 1 شهریور 1396 12:35 ب.ظ
I've been surfing online more than 4 hours today,
yet I never found any interesting article like yours.
It is pretty worth enough for me. In my opinion,
if all site owners and bloggers made good content as you did, the internet will be much
more useful than ever before.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 07:17 ق.ظ
You really make it seem so easy with your presentation but I
find this topic to be really something that I think I would never understand.
It seems too complex and very broad for me. I'm looking forward for your next post,
I'll try to get the hang of it!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
.